אסתטיקה דנטלית במרכז

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר רופאי שיניים וכן מרכזים לרפואת שיניים, אשר מתעסקים לא רק בטיפולי שיניים רגילים, טיפולים שמיועדים למנוע כאבים ובעיות בתפקוד השיניים, אלא גם במה שמכונה אסתטיקה שיניים. טיפולי אסתטיקה שנועדו לשפר את מצב הלסתות בכלל והשיניים בפרט. 

מרכזים לאסתטיקה דנטלית במרכז הארץ ובמקומות אחרים, כוללים בדרך כלל רופאי שיניים שמתמחים בטיפולי שיקום פה ולסת, אורתודנטים וכן רופאי שיניים בכירים, לצד צוות עזר רפואי מנוסה. במרכזים של אסתטיקה לשיניים במרכז ובמקומות אחרים, מציעים למטופלים שורה של תוכניות טיפול על פי מצב השיניים שלהם. 

כשאנחנו מדברים על תוכניות אסתטיקה שיניים, אנחנו מתכוונים, כאמור, למצבים שונים אשר דורשים טיפול, לעיתים אף מיידי. למשל, אם מדובר בטיפול אחרי תאונה, פציעה או מחלה, וכן בטיפולים מולדים או טיפולים כתוצאה מצמיחה לא נכונה של השיניים בפה. צמיחה זו יכולה להשפיע על מצב השיניים והלסתות, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תפקודית. המקרה הקלאסי הוא, שלא ניתן לבצע סגירה נכונה של הלסתות, מה שמפריע מבחינה אסתטית אך כאמור, גם מבחינה תפקודית לשימוש נכון בשיניים. 

כשאנחנו מסתכלים על תוכניות אסתטיקה שיניים כפי שהן מוצגות על ידי מרפאות אסתטיקה דנטלית במרכז ובמקומות אחרים, אנחנו יכולים לראות טיפולים ליישור שיניים, טיפולי שורש, סתימות (בצבעים שונים), טיפולי עקירה, טיפול הלבנה וכן טיפולים מורכבים לשיקום חלל הפה, טיפולי חניכיים (למקרה של דלקות ועוד). חשוב לציין שמלבד הטיפולים לאסתטיקה, הרי אנחנו יכולים למצוא גם טיפולים משמרים לפתרון בעיות שיניים שונות, לכן הרבה פעמים במסגרת תוכנית אסתטיקה דנטלית במרכז, אנחנו נקבל הסברים והצעות לטיפולים משמרים, שכן הם חלק מהעניין. 

הרי אם אנחנו לא נקפיד על בריאות השיניים, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב לא נעים, לפיו המצב הלא תקין שלהן יימשך, מה שכמובן יגרום נזק לשיניים מהיבטים שונים. מה שעלול לפגוע בנו בצורה קשה, בתפקוד ובאסתטיקה של השיניים. 
כל מרפאת אסתטיקה לשיניים במרכז, מציעה מגוון טיפולים ייחודים על פי הצרכים שלנו, אנחנו רק צריכים לבחור את הטיפול אשר מתאים למה שאנחנו מחפשים. 

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, המרפאה של ד"ר גבריאל יגודייב, מרפאה לאסתטיקה דנטלית במרכז. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האינטרנט או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל שאלה.