אסתטיקה לשיניים

אנשים רבים נמצאים בפער שבין, פחד מטיפולי שיניים, מכל סוג שהוא, לבין ההכרה שהם זקוקים לטיפולי אסתטיקה לשיניים, שכן מבנה השיניים שלהם איננו שלם ואיננו נכון, מה שגורם להם לתחושה מאוד לא נעימה, לעיתים כשהם נמצאים באינטראקציה חברתית ולא פעם גם כשהם רק חושבים על זה. 

לשמחתם, הם יכולים למצוא לא מעט מרפאות אסתטיקת שיניים במרכז ובמקומות אחרים שערוכים לטפל בפער הזה. נכון שחלק גדול מהעבודה, צריכה להתבצע על ידם באופן עצמאי, שכן עליהם להתגבר על החשש והפחד מפני טיפולי שיניים ולנסות לפתור את הבעיה, לפחות באופן חלקי, בשביל לגשת אל מרפאת אסתטיקה לשיניים ולהתחיל בטיפול או לפחות בשלב תכנון התוכנית לטיפול. 
חשוב להבהיר שתי נקודות משמעותיות, ראשית, תוכנית אסתטיקה לשיניים, לא משנה היכן מבצעים אותה, היא לא תוכנית קצרה. בדרך כלל מדובר בתוכנית שכוללת מספר מפגשים, ולכן יש להיות מוכנים לכך ולתאם ציפיות לפני שנכנסים לטיפול כזה. 

שנית, בדרך כלל, מרפאת אסתטיקה שיניים במרכז, מציעה לא רק טיפולי אסתטיקה אלא גם טיפולים "רגילים" לטיפול בשיניים, למשל, טיפולי סתימות, שורש ועוד. למה זה חשוב? מאחר והרבה פעמים מתברר במהלך התוכנית האסתטית שיש צורך לבצע גם טיפולים שכאלה. לכן, צריך לקחת בחשבון, גם אם לא חוששים לעשות טיפולי אסתטיקה לשיניים, הרי שהרבה פעמים אין ברירה אלא לעשות את הטיפולים הרגילים, אלה שאמורים לשמור על בריאות השיניים ואז פשוט יותר נכון לשלב בין השניים. 

כאמור, מרפאות רבות שמתעסקות באסתטיקת שיניים במרכז וכן במקומות אחרים בארץ, עוזרות להתמודד עם הפחדים והלבטים של המטופלים שלהם. בין היתר, באמצעות טיפולים מקדימים, שיחות וכן באמצעות תהליכים מסוימים שמתבצעים לפני ובמהלך הטיפול אשר אמורים להרגיע את המטופלים. נכון שכל מטופל מגיע עם מטען מסוים משלו, מטען של פחדים וחרדות, אך כיום אנחנו מכירים לא מעט שיטות ודרכים כיצד להתמודד איתם. 
לכן מי שחושש מטיפולי אסתטיקה לשיניים ובכלל מטיפולי שיניים, צריך לדעת שיש מספיק כלים כיום, כיצד להתגבר על הפחד בשביל שיהיה ניתן לבצע את הטיפול בצורה נכונה. 

לסיום, אם אתם מעוניינים לעבור טיפול אסתטיקה לשיניים, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו בשביל לקבל את כל המידע בנושא. אצל ד"ר גבריאל יגודייב תוכלו ליהנות מתמיכה מלאה בנושא. אנחנו מרפאת אסתטיקה שיניים במרכז אשר משרתת קהלים בגילאים ובמצבים שונים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר.