השתלות שיניים במרכז

אחד מטיפולי השיניים אשר נחשבים בעיניי מטופלים רבים למורכבים ביותר שיש, הם טיפולי השתלות שיניים. טיפולים אלו מיועדים לאפשר למטופלים ליהנות ממבנה שיניים שלם על גבי הלסת, כך שהם להשתמש בלסתות בצורה נכונה מבחינה תפקודית וכן לא ייגרם להם שום נזק מבחינה אסתטית. 

טיפולי השתלות שיניים במרכז ובמקומות אחרים, מתבצעים הן במרפאות שיניים אשר מתמחות הן בטיפולים רגילים והן בטיפולים אסתטיים לשיניים. חשוב להבהיר, טיפולי השתלות שיניים במרכז או בכל מקום אחר, אינם מוגדרים כטיפולים אסתטיים בהכרח, למרות שיש להן חשיבות גם בהיבט הזה אלא הם מוגדרים כטיפולי איכות לשיניים, טיפולים שחייבים לבצע אותם. 

ראשית, אם לא נבצע טיפולים אלו, הרי שלא נוכל להשתמש בכל השיניים אשר בלסת, מה שעלול לגרום לאי נוחות מתמשכת. שנית, כתוצאה מכך, אנחנו עלולים להשתמש יותר בשיניים אחרות ולהפעיל עליהן לחץ, לגרום לשחיקתן וכך ייגרם להן נזק. שלוש, אם אנחנו לא נקפיד על התקנת שתל לשיניים במרכז ובמקום אחר, הרי שהמקום עלול לקלוט חיידקים, מה שיגרום נזק מסיבי לחלל הפה וכן לשיניים ולחניכיים. 
השתלת שתל לשיניים במרכז, היא פעולה לא נעימה שמחייבת תשומת לב קפדנית של הרופא בכל שלבי התהליך, גם אחרי שהוא נגמר. זה מתחיל בשלב של המדידות ונמשך בשלבים של הטיפול עצמו, וכן לאחר מכן, עם סיומו. שכן הרבה פעמים שתלים בשיניים במרכז הפה ובאזורים אחרים, עלולים להידחות על ידנו, שכן מדובר בשתל זר, ואז אין לנו ברירה אלא להסירם. 

לכן טיפול השתלת שתלים בשיניים במרכז לרפואת שיניים, יתבצע בצורה מדודה, תוך שימוש באנשי מקצוע שונים אשר ביחד יוצרים תוכנית טיפול מתאימה לצרכים של המטופל. כמובן שכל שלבי התוכנית ייפרסו בפני המטופל והוא יקבל הסבר מלא אודות הטיפול. כך הוא יוכל לשאול שאלות ולהרגיש הרבה יותר בטוח. כאן המקום לציין שכל מטופל אשר מגיע לטיפול השתלות שיניים במרכז או במקום אחר, חייב לעשות את זה אצל רופא שהוא יכול לסמוך עליו וכן הוא חייב לעשות את בתחושת ביטחון מלאה. רק כך הטיפול יכול להצליח. 

לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו אל מרפאתו של ד"ר גבריאל יגודייב, רופא שיניים בכיר אשר מבצע טיפולי השתלות שיניים במרכז. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, ואנחנו נשמח להזמין אתכם לפגישת התרשמות.