יישור שיניים במרכז

לא מעט צעירים וכן מבוגרים, נאלצים להתמודד עם שיניים לא ישרות, הכוונה היא שקיים רווח בין שן לשן, מה שגורם לנזק בתפקוד השיניים, יכול להשפיע לרעה על צמיחת השיניים בעתיד וכן גורם למבנה לא אסתטי של השיניים. זו הסיבה שצעירים ומבוגרים פונים לטיפול יישור שיניים במרכז הארץ ובמרפאות באזורים אחרים. 

טיפול יישור שיניים במרכז או בכל מקום אחר, נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם של רפואת השיניים. הסיבה היא, שבעת צמיחת השיניים אחרי נשירת שיניי החלב, הרבה פעמים מתגלה שהשיניים אינן צומחות בצורה ישרה כבר מראשיתן, מה שמאלץ את ההורים לקחת את הילדים לטיפול יישור אשר כולל התקנת גשר בשיניים במרכז ובמרפאות באזורים אחרים בארץ. 

כאן חשוב להדגיש שתי נקודות משמעותיות, הראשונה, בניגוד לעבר, הרי שכיום ניתן ונהוג לבצע טיפול יישור שיניים במרכז ובמקומות אחרים, גם למבוגרים ולא רק לילדים. בעבר, היה נהוג לחשוב, שטיפול זה יכול להתבצע רק אצל ילדים, בתום תהליך צמיחת השיניים, מסיבות שונות, חלקן כלל לא קשורות למבנה הפה או לשיניים (מטעמי נוחות, שכן אף מבוגר לא ישמח למצוא את עצמו בפגישה חשובה, מחייך ומגלה לעולם שיש לו גשר לשיניים או סמכים מברזל), הנקודה השנייה, טיפול התקנת גשר לשיניים במרכז ובמקומות אחרים, יכול להתבצע במסגרת טיפול כולל, כזה שדורש לא רק יישור שיניים אלא מעבר לכך. תוכנית הטיפול מערבת גורמים שונים, וביניהם רופאי שיניים ואורתודנטיים. 

טיפול יישור שיניים במרכז ובכל מקום אחר, הוא טיפול לא פשוט, טיפול שלוקח זמן רב, לעיתים מספר חודשים ארוכים, אך חשוב לומר שמרבית הטיפול הוא דומה ולרוב גם לא כואב, מאחר ובבסיסו עומד הרעיון של הפעלת לחץ מתון על השיניים מתוך כוונה שיזוזו וכך הן יתיישרו אחת ליד השנייה. 
נקודה נוספת היא הנראות של הטיפול. לא מעט אנשים שנאלצים להתקין גשר לשיניים במרכז ובמקום אחר, מרגישים לא נוח עם התוצאה הסופית בגלל האופן בו זה נראה בסופו של דבר. אך האמת היא, שכיום ניתן להשתמש בגשרים שקופים שלא ניתן להבחין בהם. 

לסיום, אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות טיפול יישור שיניים במרכז, זה הזמן ליצור איתנו קשר. מרפאתו של ד"ר גבריאל יגודייב, מתמחה בטיפולי יישור שיניים והתקנת גשר בשיניים במרכז. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.