שיננית מקצועית

אחת לשלושה חודשים עד חצי שנה, עלינו ללכת לטיפול אצל שיננית מקצועית לצורך ניקוי השיניים והסרת אבנית. הרבה אנשים נוהגים לדלג על טיפול זה ולשכוח ממנו, אף על פי שכל רופא שיניים ידע לספר שאם מבצעים טיפול זה באופן עקבי ומקצועי, הרי שיש סיכוי שלא נצטרך להגיע אליו לטיפולי שיניים אלא רק לצורך בדיקות תקופתיות אחת לחצי שנה או שנה. 

בכל מרפאת שיניים כמעט, ניתן למצוא שיננית מקצועית אשר מבצעת, כאמור, טיפולים של ניקוי שיניים. טיפולים אלו מלבד העובדה שהם מתבצעים באופן תקופתי, מתבצעים גם לפני טיפולים חשובים, למשל, אם יש חשש לעששת בשן שעלולה להוביל לטיפול שורש, הרי רצוי לבצע קודם ניקוי שלה אצל שיננית, כולל הסרת אבנית, ורק לאחר מכן לבצע את האבחון. כשהשן נקייה הרופא יוכל להחליט האם יש צורך לשלוח את המטופל אל טיפול שורש או לבצע לו סתימה רגילה. 

בנוסף, אנחנו נפנה אל שיננית כשנרצה לבצע טיפול הלבנת שיניים. כיום אנחנו יודעים שטיפולי הלבנת שיניים במרכז ובמקומות אחרים, הם מאוד פופולאריים לא רק מסיבות של ניקיון השן אלא גם מסיבות אסתטיות. אנשים שעישנו במשך שנים רבות או צרכו קפאין והיתה לכך השפעה על השיניים, עוברים טיפול הלבנה על מנת לנקות את השיניים ולהחזיר להן את הצבע הלבן המבריק. לצערנו, הרבה פעמים צחצוח שיניים לבד איננו מספיק לשם כך, מאחר ואנחנו צורכים מזון שמשאיר כתמים שונים על השיניים. לכן עלינו להשתמש באפשרות של טיפול אצל שיננית מקצועית, טיפול שכולל בין היתר, הלבנת שיניים. 

טיפול אצל שיננית איננו נמשך זמן רב והוא גם לא מסובך או כואב, מדובר על טיפול שנמשך קרוב לחצי שעה, במהלכו היא עוברת על כל השיניים ומנקה אותן מבחוץ, מבפנים וכן ביניהן. לאחר מכן היא מברישה ומבריקה אותן. בסיום הטיפול היא מסבירה לנו כיצד לצחצח שיניים בצורה נכונה וכיצד להשתמש בחוט דנטאלי על מנת שלא להשאיר חתיכות אוכל בין השיניים. כמובן שאם אנחנו בוחרים לעבור טיפול הלבנת שיניים, הרי שמשך זמן הטיפול עלול להימשך או שנצטרך להגיע לטיפול נוסף. 

אם אתם רוצים לקבל טיפול אצל שיננית מקצועית וכן לעבור טיפול הלבנת שיניים במרכז, זה הזמן לפנות אל ד"ר גבריאל יגודייב. במרפאה שלנו תוכלו לקבל שירות של שיננית מובילה לצד טיפולי שיניים של צוות רופאים בכיר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.