שתלים לשיניים

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות גידול במספר טיפולי השתלות שיניים. גידול זה נובע בין היתר בזכות השיפור העצום שחל בסוג השתלים בהם נהוג להשתמש בעת הטיפול וכן בזכות העובדה הידע בנושא השתפר וכיום הטיפולים הם הרבה פחות מורכבים. מה עוד שגם המודעות בנושא עלתה באופן טבעי, בקרב המטופלים אשר נדרשים לשתלים לשיניים. 

טיפול שתלים לשיניים מתבצע במרפאות מיוחדות, לא כל רופא שיניים ולא כל מרפאה יכולה לבצע טיפול זה. מדובר בטיפול שמשלב צרכים אסתטיים עם צרכים תפקודיים של הלסתות והפה, ולא תמיד זה מתאפשר, אך לעיתים אין ברירה וחייבים לבצע טיפול שכזה. 
טיפול שתל בשיניים במרכז הארץ ובמקומות אחרים, נעשה כאמור במרפאות ואצל רופאי שיניים שמתמחים בנושא. הטיפול מתבצע לאחר בדיקה מדוקדקת של מצב השיניים והלסתות, ואחרי תהליך אבחון של הפה. טיפול שתלים בשיניים נדרש כאשר יש מחסור בשיניים טבעיות, זה יכול לקרות כתוצאה מתאונה, חבלה, מחלה או פציעה. בכל אחד מהמצבים, חסר בלסתות שיניים, מה שמקשה מאוד על היכולת ללעוס בצורה נוחה וכן זה עלול לגרום לפגיעה אסתטית בלסתות. 

הרבה פעמים חוסר בשיניים גורם לא רק לקשיים פיזיים אלא גם לקשיים נפשיים, מוכרים מקרים בהם אנשים התמודדו עם דיכאון וביטחון עצמי נמוך כתוצאה מכך. אחרי טיפול השתלת שתלים לשיניים, הביטחון העצמי חוזר. בין היתר בגלל העובדה שהמחסור בשיניים גורם לפנים להיראות זקנות יותר, וכאשר מכניסים שתלים חדשים, הפנים מקבלות מראה יותר צעיר. 

כאמור טיפול שתלים לשיניים במרכז, מתבצע במרפאות ייחודיות, שם מבצעים אבחון ראשוני, לאחר מבצעים את המדידות הנדרשות לצורך הכנת השתלים בגובה המתאים, ורק לאחר מכן מתחילים בתהליך ההשתלה. יש לציין שלצורך טיפול שתלים בשיניים יידרש המטופל לעבור שורה של צילומי רנטגן בשביל שיהיה ניתן לראות היטב מה המצב של חלל הפה. תהליך ההשתלה עצמו, יתבצע הרבה פעמים בניתוח שתלים לשיניים. מדובר בניתוח בשלבים, שלב ההשתלה ושלב החשיפה, כשבין שלב לשלב צריכים לעבור מספר חודשים לצורך קליטת השתל. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיפול שתל בשיניים במרכז, זה הזמן ליצור איתנו קשר. ד"ר גבריאל יגודייב, הוא רופא שיניים אשר מתמחה בטיפולי שתלים לשיניים. אתם מוזמנים לפנות אלינו, להזמין תור לאבחון ואנחנו נדאג להכין עבורכם תוכנית טיפול מלאה על פי הצורך. ניתן להזמין תור בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.